Nefrytowa - Przedszkole nr 11 w Piasecznie

Skip to main content. Nasze Przedszkole w obiektywie. Informacje bieżące dla Rodziców. Wolne miejsca dla dzieci w Przedszkolu nr 9 w Piasecznie przy ul.M.Przesmyckiego 100101. Akademia z okazji 3-go Maja. Dni adaptacyjne w przedszkolu. Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Koncert Dlaczego balet tak nam się podoba. Konkurs na Wielkanocną Pisankę rozstrzygnięty! Mistrzostwa Przedszkoli w wieloboju sportowym. Program Edukacyjny Szpital Pluszaka. Projekt dookoła świata - Dzień Chiński. Lato, lato, lato czeka.

OVERVIEW

This site przedszkole-nefrytowa.edu.pl currently has an average traffic classification of zero (the lower the more users). We have sifted seven pages within the site przedszkole-nefrytowa.edu.pl and found one website linking to przedszkole-nefrytowa.edu.pl.

PRZEDSZKOLE-NEFRYTOWA.EDU.PL RANKINGS

This site przedszkole-nefrytowa.edu.pl has seen variant quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for przedszkole-nefrytowa.edu.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole-nefrytowa.edu.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole-nefrytowa.edu.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLE-NEFRYTOWA.EDU.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole-nefrytowa.edu.pl Mobile Screenshot of przedszkole-nefrytowa.edu.pl Tablet Screenshot of przedszkole-nefrytowa.edu.pl

PRZEDSZKOLE-NEFRYTOWA.EDU.PL HOST

We detected that a single root page on przedszkole-nefrytowa.edu.pl took three thousand five hundred and fifty-nine milliseconds to load. Our web crawlers could not discover a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider przedszkole-nefrytowa.edu.pl not secure.
188.128.158.29

SERVER OPERATING SYSTEM

I discovered that this website is using the IdeaWebServer/v0.80 operating system.

Nefrytowa - Przedszkole nr 11 w Piasecznie

DESCRIPTION

CONTENT

This site przedszkole-nefrytowa.edu.pl has the following in the web site, "Wolne miejsca dla dzieci w Przedszkolu nr 9 w Piasecznie przy ul." Our analyzers observed that the website also stated " Akademia z okazji 3-go Maja." The Website also stated " Koncert Dlaczego balet tak nam się podoba. Konkurs na Wielkanocną Pisankę rozstrzygnięty! Mistrzostwa Przedszkoli w wieloboju sportowym. Projekt dookoła świata - Dzień Chiński. Lato, lato, lato czeka."

VIEW MORE WEBSITES

Przedszkole Nr 126

Przedszkole nr 15 w Starachowicach, na szlakowisku

Na nic zdałoby się całe wychowanie, gdyby zabiło uśmiech dziecka. Przedszkole Miejskie nr 15 w Starachowicach rozpoczęło działalność w 1987r. Organem prowadzącym jest Gmina Starachowice. Nadzór pedagogiczny sprawuje Świętokrzyski Kurator Oświaty. Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku.

O L E Ń K A Start

Znajdą na niej Państwo wszystkie informacje,. Które dotychczas widniały na starej stronie,.

Aktualności z przedszkola Pluszowego Misia

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7. JEŚLI NIE UMIE - NAUCZ,. JEŚLI NIE WIE - WYTŁUMACZ,. W dniach 9 i 10 czerwca 2015 roku. Zapraszamy wszystkie dzieci, które od września będą uczęszczać do naszego przedszkola. Prosimy o przyniesienie obuwia zmiennego.